rrl
15 بهمن 1401 - 13:59

اجمالی/ وزیر بهداشت از بیمارستان بهار شاهرود بازدید کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان بهار شاهرود بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهرود، بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر امروز هم‌زمان با دهه فجر از بیمارستان بهار شاهرود بازدید کرد.

وی از بخش‌های مختلف بیمارستان بهار شاهرود بازدید کرد و با کارکنان و بیماران بستری در این بیمارستان هم‌صحبت شد.

بیمارستان بهار شاهرود به‌عنوان مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود و با بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی و ... در حال انجام وظایف و امور محوله است.

بیمارستان بهار شاهرود در مجاورت بیمارستان فاطمیه در سال 1395 با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مساحت 14 هزار مترمربع در 6 طبقه و با زیربنای 24 هزار مترمربع افتتاح شد و در حال حاضر با 268 تخت بستری در حال ارائه خدمت به بیماران و مراجعان است.

این بیمارستان علاوه بر بخش‌های اورژانس، تصویربرداری، آزمایشگاه، اتاق‌های عمل و ...  دارای 16 بخش بستری در گروه‌های مختلف داخلی، جراحی، ویژه و کودکان، نوزادان، شیمی‌درمانی و ... است.

بخش‌های بیمارستان بهار شاهرود شامل درمانگاه کودکان، درمانگاه اورژانس سرپایی، درمانگاه دندان‌پزشکی، درمانگاه زنان و جراحی زنان، درمانگاه نوزادان، کلینیک ویژه، فوق تخصص روان‌پزشکی اطفال و نوجوانان، روان‌پزشکی، درمانگاه داخلی، درمانگاه جراحی عمومی، اورولوژی و درمانگاه اورولوژی است.

این بیمارستان همچنین دارای اتاق عمل مرکزی، اتاق عمل اورژانس، تحت نظر اورژانس، تخت زایمان، ریکاوری، اورژانس سرپایی و تحت نظر لیبر است.

سالانه حدود 15 هزار مورد بستری در بیمارستان بهار شاهرود انجام می‌شود و تعداد کارکنان این بیمارستان که در بخش‌های درمانی و غیردرمانی فعالیت دارند، بیش از 600 نفر است.

پایان پیام/2568/س/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1018459