rrl
22 بهمن 1401 - 14:16

مردم زاهدان امروز نشان دادند به اندیشه‌های انقلاب اسلامی وفادارند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم مومن و غیور زاهدان امروز ثابت کردند که به اصول و اندیشه‌های انقلاب اسلامی پایدار و دژ خستگی‌ناپذیر انقلاب و نگاه سیاسی مبتنی بر اندیشه‌های دینی هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، ابراهیم عزیزی امروز در اجتماع راهپیمایی ۲۲ بهمن زاهدان اظهارداشت: مردم مومن و غیور زاهدان امروز ثابت کردند که به اصول و اندیشه‌های انقلاب اسلامی پایدار و دژ خستگی‌ناپذیر انقلاب و نگاه سیاسی مبتنی بر اندیشه‌های دینی هستند.

وی بیان کرد: مردم ایران اسلامی و بویژه سیستان و بلوچستان امروز مانند همیشه حماسه آفریدند و با این حضور حماسی ثابت کردند که با آرمان‌های امام، شهدا و بویژه شهدای امنیت همقدم هستند و دشمن در برابر این مردم دچار عجز و ناتوانی است.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: شما مردم زاهدان به همه وابستگان مکتب بیگانه ثابت کردید که با همه وجود در تمامی صحنه‌ها بویژه این روز پر حماسه ثابت‌قدم هستید.

وی بیان کرد: امروز ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ملت رشید ایران اسلامی است که بدون شک این شجره طیبه انقلاب از چشمه زلال معارف و اعتقادات دینی سیراب شده تا جاییکه امام می‌فرمایند انقلاب ما انقلاب نور بود.

عزیزی ادامه داد: انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران در سحرگاه سال ۵۷ به وقوع پیوست و مردم شریف و شیعه و سنی زاهدان بر این باور هستند که انقلاب اسلامی برای ادامه ارزش‌ها و تحول مبتنی بر اصول و احکام اسلام به پیروزی رسیده و بدون شک خار چشم دشمنان است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ملت ایران جایگزین حکومت و قدرت طلبی و ظلم بود، گفت: اسلامی و مردمی بودن، اصل انقلاب اسلامی ملت ایران با سایر انقلاب‌ها است و این انقلاب بر پایه اصول ظهور کرد و فجر جدیدی در تاریخ بشریت بود.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: انقلاب اسلامی ایران شورش خیابانی، سلب آسایش و غیره نبود بلکه تحقق وعده الهی بود و در سایه عمل به فرامین الهی و قرآن رشد و پیشرفت را به ارمغان آورد و به همه دنیا پیام بزرگی داد که ریشه همه ظلم ها در سایه خدا نابود می شود.

امروز ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ملت رشید ایران اسلامی است که بدون شک این شجره طیبه انقلاب از چشمه زلال معارف و اعتقادات دینی سیراب شده تا جاییکه امام می‌فرمایند انقلاب ما انقلاب نور بودوی اظهارداشت: نظامی که در سایه استکبار حرکت کند محکوم به نابودی است و امروز این پیام همچنان به همه دنیا مخابره شد که ملت ایران همه امور و اصولشان بر پایه ارزش‌های دینی است و هر آنچه انقلاب بزرگ و با عظمت باشد، تهدیدهای بزرگ پیش رو دارد همانطور که دشمنان در این ۴۴ سال همواره قصد توطئه افکنی داشتند که خوشبختانه با تلاش مردم و گروه‌ها نقشه‌های آنان مانند همیشه نقش برآب شد.

عزیزی گفت: باید بپذیرم که همه اینها به یُمن وحدت، ایمان، مقاومت، شجاعت و بصیرت بوده و وحدت رمز موفقیت و ایستادگی است.

وی ادامه داد: این انقلاب بزرگ در ذات خود پیام های امید را به همراه داشت که به دنیا ابلاغ کرد و خروج انسان از بردگی و خواری و حقارت در سایه انقلاب اسلامی است.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: امروز لبنان، فلسطین، عراق، افغانستان، سوریه، یمن و سایر بلاد اسلامی که روبروی مستکبران ایستاده‌اند در سایه همین انقلاب بزرگ بوده و ملت ایران پشت ابر قدرت‌ها را به خاک کشیده و در سایه حماسه امروز پیام های مهمی را به مردم دنیا مخابره خواهد کرد.

وی گفت: راهپیمایی امروز ملت ایران و مردم شریف و غیور سیستان و بلوچستان بویژه زاهدان برای دنیا پیامی دارد که نشان می‌دهد فشارها و پیام‌های دشمنان این انقلاب نه تنها موجب عقب‌نشینی نمی‌شود بلکه ما را تهاجمی‌تر کرده و ذرهای از آنها عقب نمی‌کشیم و هر اقدام شما پاسخ قاطع این ملت را در پی‌خواهد داشت.‌

عزیزی افزود: دشمنان ملت بدانند مردم این کشور در سایه ایمان و وحدت آنان را از هر اقدام خصمانه پشیمان خواهند کرد و به نیابت از مردم ایران و عضوی از خانه ملت اعلام می‌کنم اگر به امنیت مردم خدشه‌ای وارد شود امنیت شما را خواهیم گرفت و در سایه این حضور و برکت و ایستادگی و وحدت شیعه و سنی اعلام می‌کنیم که اگر به آرامش ما صدمه بزنید آرامش را از شما می‌گیریم.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: ملت ایران امروز به دنیا درس بزرگی داد و ثابت کرد همه با هم در سرنگونی دشمنان تلاش و افتخار می‌کنیم که برای اصول خود ایستاده و همه با هم عهد می‌بندیم ذره‌ای از آرمان های شهدا خارج نشویم.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه توسط حاضرین قرائت شد.

پایان پیام/3139

منبع: فارس
شناسه خبر: 1033256